تبلیغات
یا علی مدد - بعضی آدمها

یا علی مدد

من درد در رگانم حسرت در استخوانم و چیزی نظیر آتش در جانم...

بعضی آدمهاهمیشه عزیز و دوست داشتنی هستند چه بخواهی چه نخواهی.بهترین جای دلت برای این افراد است.هیچ وقت رفتنشان را نه تصور میکنی نه باور.

بعضی آدمها همیشه هستند اما یکبار در دلت برایشان مجلس ختم میگیری و همه چیز را برای خودت تمام میکنی. طرف بفهمد یا نه مهم نیست...

مهم این است که خودت با خودت کنار آمده ای.اینها را مثل خرده نانهای ته سفره میبری و گوشه ای میریزی وهمه چیز تمام میشود.

بعضی ها را هم اصلا نمی  بینی مثل افرادی که هر روز در خیابان بی توجه از کنارشان میگذری مثل دیوار های سیمانی و زشت که حتی وقتی باران تنشان را خیس میکند عطر دلنشین  کاهگل را هم ندارند.اینها نه بوئی دارند نه سایه ای.

عده ای می آیند مهم نیست بروند یا بمانند اما همیشه به آنها مدیون میمانی.حسی شبیه دین یا تعهد که محدودت میکند.مجبوری به خاطر این دین همیشه آنها را بر هر چیز ترجیح دهی.خودت برای خودت زندان میسازی، زندانی که ناخودآگاه  زندان بانش را دوست داری

گوشه ای از دلت را برای اینها میگذاری اما کم کم عادت میکنی و با فراموشی  از این حس مدیون بودن کاسته میشود.

اما عده ای می آیند که نمیدانی از کدام گروه هستند،هر جای دلت که میگذاری پشیمان میشوی دائما فکر میکنی که با اینها چه کنی وقتی به خودت می آئی که میبینی مدتهاست در دستانت نگهشان داشته ای نه میتوانی از خودت دور کنی نه جائی در دلت برایشان داری.هم هستند هم نیستند.ورود این افراد به زندگی یعنی شروع یک بازی .لحظه ای که فکر میکنی بازی را تمام و کمال به نفع خودت تمام کرده ای میفهمی که باخته ای هم به خودت هم به او هم به زندگی . آخردراین بازی هیچ بردی در کار نبوده و ساده لوحانه دور خودت میچرخیدی.

به هیچ چیز لطمه نمیزنند اما همه چیز را کند میکنند.مانع درک عمیق همه چیز  میشوند اما خودشان مثل کشف یه کهکشان ناشناخته پر از لذت هستند.

و....

همان طور که اتفاقی آمده اند شاید بی سر و صدا هم بروند اما تو میمانی و یک دنیا پر از حیرت و سرگشتگی که این خلا نا خواسته را با چه پر کنی و زندگی ای که طعم تلخ آن برای همیشه میماند.


نوشته شده در پنجشنبه 6 آذر 1393 ساعت 11:43 ق.ظ توسط کریمی نظرات | |


آخرین مطالب
» بازگشت دوباره
» زنده
» لحظه ها
» شعار
» سلطان قلب...
» بدتر از تنهایی
» خاموش
» شروع دوباره
» نیمه ی ....
» کیک مشترک
» من اما با تو زیستم
» مرا بخوان
» فکر
» شبیه
» از من مرنج

Design By : RoozGozar.com